Chirurgia plastyczna w NZOZ Szymański

Chirurgia estetyczna oferuje coraz bardziej zaawansowane zabiegi pozwalające na poprawianie urody i maskowanie różnych defektów naszego ciała. W społeczeństwie wyznającym kult urody jest ona dyscypliną z przyszłością. W NZOZ Szymański można skorzystać z pomocy chirurgów plastycznych posiadających wieloletnie doświadczenie. Przekrój wykonywanych zabiegów jest bardzo duży. Szczególnym zainteresowaniem wśród kobiet cieszy się plastyka piersi. W zależności od potrzeb można je powiększyć wykorzystując do tego celu implanty Olsztyn lub własną tkankę tłuszczową. Popularnością cieszy się także zabieg ujędrniający lub zmniejszający biust.

Jednym z zabiegów, który wykonywany jest u pacjentów obydwu płci jest korekcja blizn, plastyka nosa, plastyka uszu i operacyjne lub laserowe usuwanie żylaków. Kobiety chętnie korzystają z takich sposobów na poprawienie urody jak plastyka pośladków, przy której zastosowane mogą być implanty Olsztyn, a także powiększanie ust. Inną powszechnie wykonywaną grupą zabiegów jest usuwanie zmarszczek i ujędrniane skóry.

Żeby sprostać oczekiwaniom kobiet klinika wprowadziła również takie usługi jak ginekomastia, plastyka pochwy, a nawet coraz popularniejsza rekonstrukcja błony dziewiczej. Należy zdawać sobie sprawę, że znaczna część zabiegów chirurgii plastycznej jest poważną ingerencją w ludzki organizm. Decyzja o ich wykonaniu powinna być dokładnie przemyślana. Dodatkowo pacjent przed zabiegiem przejść wszystkie wymagane badania, w celu uniknięcia skutków ubocznych zabiegów upiększających.