Implanty zębów w NZOZ Szymański

3D rendering : lower teeth and dental implant transparent render isolated on white

Leczenie implantami w ostatnich latach cieszy się coraz większą popularnością. Oprócz niewątpliwych kwestii praktycznych jakie wiążą się z posiadaniem mocnych zębów, doceniane są także ich walory estetyczne. Nowoczesne implanty Olsztyn założone przez doświadczonego lekarza nie różnią się niczym od naturalnych zębów, a często wyglądają znacznie lepiej.

NZOZ Szymański oferuje zabiegi protetyki stomatologicznej dla ludzi starszych, a także dla wszystkich, którzy posiadają ubytki uzębienia. Implanty Olsztyn budzą również zainteresowanie osób, które nie są zadowolone z wyglądu swoich naturalnych zębów. W pewnych wypadkach pacjenci decydują się na usunięcie swojego uzębienia i zastosowanie implantacji.

Należy zdawać sobie sprawę, że do zabiegu implantacji należy się odpowiednio przygotować. Niekiedy najpierw zalecane jest leczenie stomatologiczne, a nawet ortodontyczne. Proces leczenia, w którym wykorzystuje się implanty Olsztyn jest kilkuetapowy. Pierwszy etap to zabieg chirurgiczny, podczas którego implant wprowadzany jest w kość. Następnie zaleca się odczekanie od kilku miesięcy do pół roku, w czasie których tworzywo sztuczne połączy się z kością. Po tym czasie następuje odbudowa protetyczna. Odbudować można zarówno pojedyncze zęby, jak i całe ich partie. Po wykonaniu implantacji zaleca się regularne wizyty kontrolne, które mają na celu wychwycenie ewentualnych nieprawidłowości. Cena zabiegu jest zróżnicowana ze względu na sposób wykonywania protezy, jakość i ilość użytych materiałów.