O klinice


Nasza klinika funkcjonuje od 1989 roku. 27 lat doświadczenia zaowocowało świadczeniem usług na możliwie najwyższym poziomie. Koordynatorem personelu medycznego jest dr Sławomir Szymański. Dr Szymański pełni merytoryczny nadzór nad przeprowadzanymi zabiegami, jego ugruntowana wiedza daje naszym pacjentom poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.

Zatrudnieni lekarze, tworzący nasz zespół ciągle doskonalą swoje umiejętności i poszerzają wiedzę na licznych konferencjach, warsztatach oraz kursach krajowych i zagranicznych.

NZOZ S.Szymański jest silnie utożsamiany z działalnością stomatologiczną, bądź implantologiczną, jednak nie są one jedyną domeną tej kliniki. Wykonujemy wiele zabiegów z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Ze względu na posiadanie sali operacyjnej możliwe stało się wykonywanie zabiegów ortognatycznych, rekonstrukcyjnych, zaawansowanych zabiegów implantologicznych, wymagających przeszczepów autogennych kości i wiele innych.

Nasze zalety


Największym atutem jest nasz personel


Nasz sukces niewątpliwie zawdzięczamy naszemu personelowi, który stale poszerza swoją wiedzę. Dbamy o rozwój swoich umiejętności, aby zagwarantować najwyższą jakość usług. Świetnie wykształcony zespół w połączeniu z nowoczesnym sprzętem, pozwala pacjentom na kompleksowe leczenie w jednym miejscu. Kolejnym atutem naszej kliniki jest uprzejmość i wysoka kultura osobista personelu każdego szczebla.

Posiadamy umowę z NFZ


Jednym z licznych osiągnięć NZOZ S.Szymański było pozyskanie umowy z NFZ. Dzięki zawartemu kontraktowi istnieje możliwość nieodpłatnego leczenia w znieczuleniu ogólnym osób niepełnosprawnych i wykonania niektórych zabiegów w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej. W przyszłości zamierzamy poszerzyć umowę z NFZ, aby również inne zabiegi mogły być refundowane.