Zabiegi chirurgii plastycznej w klinice Szymańskiego
22 lipca 2016
Piękno jest w Tobie
22 lipca 2016
Show all

NZOZ Szymański w Olsztynie

szymański olsztyn

NZOZ Szymański w Olsztynie to klinika, która współpracuje z wieloma cenionymi specjalistami z takich dziedzin, jak: chirurgia szczękowo-twarzowa, chirurgia plastyczna, stomatologia zachowawcza, ortodoncja, protetyka stomatologiczna czy laryngologia.

Nasza klinika została założona w 1989 roku przez Sławomira Szymańskiego. Przywiązujemy dużą wagę do wysokich umiejętności i wiedzy naszego zespołu. Stale się dokształcamy i uczestniczymy w konferencjach oraz kolejnych kursach. Choć w Olsztynie znani jesteśmy z działalności stomatologicznej i implantologicznej, nie są to jedyne dziedziny, którymi się zajmujemy. W klinice wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i szczękowo-twarzowej. Jednym z naszych osiągnięć jest podpisanie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, co dało możliwość nieodpłatnego leczenia w znieczuleniu ogólnym osób niepełnosprawnych oraz skorzystania z niektórych zabiegów chirurgicznych.

Usługi oferowane przez NZOZ Szymański w Olsztynie

  1. Chirurgia szczękowo-twarzowa – to jedna z głównych dziedzin medycyny, w których się specjalizujemy. Wieloletnie doświadczenie, gabinety i sala operacyjna wyposażone w nowoczesny sprzęt. Zajmujemy się: urazami w obrębie jamy ustnej, twarzoczaszki, chirurgią onkologiczną głowy i szyi, chirurgią ortognatyczną i implantologiczną, operacjami zatok obocznych nosa, torbielami, stanami zapalnymi kości szczęk, tkanek twarzy i szyi oraz usuwaniem zatrzymanych zębów.
  2. Stomatologia zachowawcza – mówiąc o tej dziedzinie, mamy na myśli takie usługi, jak: leczenie próchnicy, odbudowa tkanek zęba, bezbolesne leczenie w znieczuleniu ogólnym, endodencję.
  3. Protetyka stomatologiczna – uzupełnianie braków w uzębieniu, czyli odbudowa protetyczna na implantach śródkostnych oraz korony procesowe.
  4. Chirurgia plastyczna – szeroki wachlarz zabiegów wykonywanych przez dr. N med. Andrzeja Sankowskiego – specjalistę z 50-letnim doświadczeniem. Do wykonywanych zabiegów zaliczymy: powiększanie piersi, plastykę powiek, lifting skroniowy, plastykę uszu, plastykę piersi, powiększanie ust, ginekomastię, operację żylaków, plastykę brzucha czy rekonstrukcję piersi.
  5. Ortodoncja – leczenie wad zgryzu za pomocą aparatów ortodontycznych zarówno stałych, jak i zdejmowanych. Wprowadziliśmy również nowość na rynku, czyli samoligaturujący system lingwalny. Łączy ze sobą zalety m.in. interaktywnych zamków samoligaturujących, indywidualnie dopasowanych podstaw bazy, automatycznie doginanych łuków.
  6. Laryngologia – dziedzina w ramach, której wykonujemy takie zabiegi, jak: korekta przegrody nosowej, operacja wycięcia III-go migdałka, nacięcia błon bębenkowych, operację zatok, wycięcie polipów w nosie oraz zabiegi lecznicze krtani.