NZOZ Szymański – zabiegi dla wymagających

NZOZ Szymański to klinika, która działa na rynku od 1989 roku i od tego czasu stale poszerza zakres swoich usług. W miejscu tym pracują specjaliści zajmujący się między innymi:

  • chirurgią szczękowo-twarzową,
  • stomatologią zachowawczą,
  • protetyką stomatologiczną,
  • chirurgią plastyczną,
  • ortodoncją,
  • laryngologią.

Specjaliści od chirurgii twarzowo-szczękowej oferują swoim pacjentom takie usługi jak na przykład  usuwanie wad zgryzowo-twarzowych, usuwanie zatrzymanych zębów, operacje zatok bocznych nosa, implanty Olsztyn.

Z usług lekarzy pracujących w klinice korzystają osoby w różnym wieku. Kompleksowe leczenie próchnicy oferowane przez doświadczonych stomatologów dedykowane jest zarówno dzieciom, jak i pacjentom w podeszłym wieku. Dużym zainteresowaniem cieszy się także protetyka stomatologiczna, która polecana jest osobom starszym, a także wszystkim tym, którzy z jakichkolwiek powodów borykają się z problemem ubytków uzębienia. Klinika wykorzystuje najwyższej jakości implanty Olsztyn, które z powodzeniem zastępują naturalne zęby i cieszą się wysokimi walorami estetycznymi.

Ortodonci z NZOZ Szymański coraz częściej przyjmują pacjentów po trzydziestym roku życia, którzy decydują się zainwestować w korektę zgryzu. W ofercie kliniki dostępne są aparaty zdejmowane, a także aparaty ortodontyczne stałe o zróżnicowanych parametrach i walorach estetycznych.

Osoby odwiedzające NZOZ Szymański cenią sobie przede wszystkim najwyższą jakość usług, indywidualne podejście do każdego pacjenta, a także konkurencyjne ceny.

Piękny uśmiech z NZOZ Szymański

Jedną z liczniejszych grup pacjentów, którzy odwiedzają NZOZ Szymański są osoby, które chcą poprawić kondycję swoich zębów. Klinika oferuje usługi między innymi w zakresie:

  • ortodoncji,
  • stomatologii zachowawczej,
  • czy protetyki stomatologicznej.

Doświadczeni stomatolodzy przeprowadzają całkowicie bezbolesne i bardzo skuteczne leczenie kanałowe, a także odbudowę tkanek zęba. Dużym zainteresowaniem cieszy się protetyka stomatologiczna, która wbrew powszechnej opinii nie jest dedykowana tylko i wyłącznie osobom starszym. Na implanty Olsztyn decydują się pacjenci, którzy stracili uzębienie w wyniku chorób czy wypadków losowych. Nowoczesne techniki protetyczne umożliwiają całkowite odbudowanie uzębienia, co w ogromnym stopniu poprawia komfort życia pacjentów. Dodatkowo profesjonalne implanty Olsztyn niemal nie różnią się od ludzkiego uzębienia, co daje korzyści także natury estetycznej.

Osoby, które zmagają się z problemem krzywego zgryzu kierowane są na wizytę do ortodonty, który w zależności od wieku i stanu uzębienia pacjenta dopiera odpowiedni sposób leczenia. Należy pamiętać, że wszelkie leczenie ortodontyczne musi być przeprowadzone na zdrowych zębach. Z tego względu osoby cierpiące na próchnicę powinny w pierwszej kolejności udać się do stomatologa. Korygowanie wad zgryzu wiąże się z koniecznością noszenia aparatu. Do wyboru mamy aparaty ortodontyczne zdejmowane, które polecane są przede wszystkim najmłodszym pacjentom, a także aparaty stałe odpowiednie dla osób posiadających już stałe zęby.