Piękny uśmiech z NZOZ Szymański

Laughing woman smile with great teeth.

Jedną z liczniejszych grup pacjentów, którzy odwiedzają NZOZ Szymański są osoby, które chcą poprawić kondycję swoich zębów. Klinika oferuje usługi między innymi w zakresie:

  • ortodoncji,
  • stomatologii zachowawczej,
  • czy protetyki stomatologicznej.

Doświadczeni stomatolodzy przeprowadzają całkowicie bezbolesne i bardzo skuteczne leczenie kanałowe, a także odbudowę tkanek zęba. Dużym zainteresowaniem cieszy się protetyka stomatologiczna, która wbrew powszechnej opinii nie jest dedykowana tylko i wyłącznie osobom starszym. Na implanty Olsztyn decydują się pacjenci, którzy stracili uzębienie w wyniku chorób czy wypadków losowych. Nowoczesne techniki protetyczne umożliwiają całkowite odbudowanie uzębienia, co w ogromnym stopniu poprawia komfort życia pacjentów. Dodatkowo profesjonalne implanty Olsztyn niemal nie różnią się od ludzkiego uzębienia, co daje korzyści także natury estetycznej.

Osoby, które zmagają się z problemem krzywego zgryzu kierowane są na wizytę do ortodonty, który w zależności od wieku i stanu uzębienia pacjenta dopiera odpowiedni sposób leczenia. Należy pamiętać, że wszelkie leczenie ortodontyczne musi być przeprowadzone na zdrowych zębach. Z tego względu osoby cierpiące na próchnicę powinny w pierwszej kolejności udać się do stomatologa. Korygowanie wad zgryzu wiąże się z koniecznością noszenia aparatu. Do wyboru mamy aparaty ortodontyczne zdejmowane, które polecane są przede wszystkim najmłodszym pacjentom, a także aparaty stałe odpowiednie dla osób posiadających już stałe zęby