Na czym polega psychologia operacji plastycznych?
3 września 2016
Korekcja powiek
7 września 2016
Show all

Plastyka pośladków

chirurgia plastyczna

Każda kobieta chciałaby mieć pośladki jak marzenie. Zabiegi te stały się coraz bardziej popularne. Na czym polega modelowanie pośladków? Którą metodę najlepiej wybrać? Dowiedz się więcej! Chirurgia plastyczna w klinice S. Szymański to najlepszy wybór!

Kobiety najczęściej decydują się na poprawę kształtu i rozmiaru piersi. Chcą podobać się swoim partnerom, a przede wszystkim sobie. Do innych najczęściej wykonywanych zabiegów należą operacje związane z poprawieniem wyglądu twarzy oraz pośladków. Aby mieć jędrne i zmysłowe pośladki nie wystarczą regularne ćwiczenia. Marzysz o ich idealnym kształcie? Zastanów się czy nie powinieneś zdecydować się na zabieg, który poprawi ich wygląd.

Mężczyźni bardzo często zwracają uwagę na ich wygląd. Dlatego panie, chcąc podobać się płci przeciwnej, decydują się na ingerencję chirurga. Najczęstszym problemem, jeśli chodzi o wygląd pośladków, jest ich wielkość. Trudno je wymodelować za pomocą ćwiczeń lub zabiegów kosmetycznych.

Wszczepienie implantów należy do zabiegów inwazyjnych i nie każdy może z niego skorzystać. Trzeba spełnić szereg wymagań, żeby zostać zakwalifikowanym do zabiegu. Przeciwskazaniami są takie choroby jak:

  • cukrzyca
  • nadciśnienie
  • infekcje skóry
  • zapalenie żył
  • choroby tarczycy.

Niezbędne jest wykonanie badań laboratoryjnych, do których należy zaliczyć morfologię, grupę krwi, EKG oraz sprawdzenie krzepliwości krwi. Nawet po uzyskaniu pozytywnych wyników, nie mamy gwarancji, że zabieg zostanie przeprowadzony. Zdarzają się sytuacje, że pośladki nie są pokryte wystarczającą ilością tkanki tłuszczowej. Implant wtedy nie może być wszczepiony, gdyż będzie się zbytnio odznaczał.

Specjaliści stosują obecnie bardzo wytrzymałe implanty, które są wykonane z elastomeru silikonowego. Mogą być owalne lub okrągłe. Chirurg pomoże dobrać taki, który będzie spełniać wymagania pacjentki. Zabieg jest przeprowadzany w narkozie i trwa około 3 godzin. Implant, jeśli chcemy wymodelować górną część, jest wszczepiany pod mięśniem pośladkowym wielkim. W przypadku wymodelowania dolnych partii wszczepiany do mięśnia pośladkowego wielkiego.

Efekty widoczne są zaraz po wykonanym zabiegu. Pupa jest kształtna, lecz powrót „do normalności” może jeszcze trochę potrwać. Rekonwalescencja trwa około miesiąca. Przez ten czas trzeba się stosować do zaleceń lekarza. Pośladki są opuchnięte przez kilka tygodni. Szwy zostają zdjęte po 10 dniach. Zaleca się noszenie specjalnej bielizny uciskowej przez okres 6 miesięcy.

Skonsultuj się z naszym specjalistą. Chirurgia plastyczna w klinice S. Szymański to dobry wybór!