Metoda All-on-4® – Pełna metamorfoza w jeden dzień

Nie musisz jechać do Warszawy by mieć NOWY UŚMIECH wykonany przez Zespół MALO DENTAL tak, jak w programach TVN


Zamiast protez - STAŁE ZĘBY. W Polsce 44% ludzi nie ma zębów.

Znaleźliśmy na to sposób. W jeden dzień wyjdziesz od nas z pięknym uśmiechem.

PEŁNA ODBUDOWA ŻUCHWY I SZCZĘKI

Dr Paulo Malo jest autorem innowacyjnej metody natychmiastowej pełnej odbudowy zębów w jeden dzień. Metoda nosi nazwę All-On-4 i została wykonana w kilkudziesięciu tysiącach przypadków przez ostatnie 25 lat. Wykonanie zabiegu w autoryzowanym Gabinecie Malo Dental jest jedyną gwarancją pewności zabiegu.

Metoda Krok po kroku

TYLKO JEDEN DZIEŃ - NATYCHMIASTOWA SATYSFAKCJA

Zabiegi wykonywane przez dr Paulo Malo gwarantują nowe zęby tego samego dnia! Stabilizacja i natychmiastowy efekt dla pacjenta to unikalne rozwiązanie, które wdrożone może być tylko przez wykwalifikowany zespół.

TYLKO JEDEN ZABIEG I MASZ ZĘBY

Tradycyjna metoda leczenia implantologicznego wymaga kilkumiesięcznego procesu gojenia, co najmniej dwóch operacji chirurgicznych, dodatkowych wizyt protetycznych, a w przypadku regeneracji kości proces wydłuża się nawet do kilku lat. Metoda dr Paulo Malo pozwala na wykorzystanie minimalnej ilosci kosci pacjenta dzieki kątowemu pozycjonowaniu implantow w odcinku bocznym. Natomiast w przypadku calkowitego deficytu tkanki kostnej w szczece Dr Malo wykorzystuje rozwiazania hybrydowe. Praktycznie kazdy zabieg konczy sie natychmiastowym zaopatrzeniem pacjenta w przykrecona na stale prace protetyczna (zęby)

MINIMUM RYZYKA

Gwarancja bezpośredniej opieki nad pacjentem przez samego dr Paulo Malo zapewniona jest tylko w autoryzowanych Gabinetach. Nikt inny nie jest w stanie zagwarantować jakości i doświadczenia nabytego w tysiącach przeprowadzonych zabiegów. Jest to szczególnie ważne i istotne u starszych pacjentów oraz w skomplikowanych przypadkach klinicznych przy brakach i zanikach kostnych. Firma implantologiczna Nobel Biocare oraz dr Paulo Malo stworzyli produkt dedykowany specjalnie tej metodzie leczenia.

BEZ PRZESZCZEPÓW

U osób, które wiele lat są bez zębów pojawia się zanik kostny i często kości jest zbyt mało na tradycyjne wszczepienie implantów. Wiele klinik i implantologów zaleca odbudowę kości, czyli tak zwaną augumentację lub podniesienie dna zatoki szczękowej. Zabiegi te powodują znaczny dyskomfort, często opuchliznę, ból i nigdy nie dają gwarancji powodzenia. Na wszczepienie implantów po takim zabiegu zwykle czeka się od 6 do 9 miesięcy. Metoda dr Paulo Malo wykorzystuje dostępną ilość kości dzięki pozycjonowaniu implantów pod kątem. Stąd JEDNODNIOWY zabieg kończy się osadzeniem zębów na implantach.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU, PIENIĘDZY I RYZYKA

Leczenie tradycyjne - rozciągnięte w czasie, ze względu na dodatkowe zabiegi i wizyty jest sumarycznie droższe od metody dr Paulo Malo. Większa ilość zabiegów to również większe ryzyko, ból i dyskomfort. Zrób to raz a dobrze i oszczędzaj.

dla kogo?

Dla wszystkich, którzy po jednym dniu chcą cieszyć się stałymi zębami. Bez względu na wiek, dla osób którym rekomendowano odbudowę kości, dla osób które bez powodzenia leczyły się już implantologicznie. Dr Malo to gwarancja powodzenia zabiegu!

Cennik

Szczęka

STANDARD

wszczepienie 4 implantów + przykręcenie na stałe protezy z zębami tego samego dnia

od 26 000 do 40 000 złHIGH SKILL

Bardziej zaawansowany zabieg chirurgiczny, wymagający często wszczepienia specjalnych lub dodatkowych implantów + przykręcenie na stałe mostu z zębami tego samego dnia.

od 41 000 do 52 000 zł

HYBRID – BARDZO TRUDNE PRZYPADKI KLINICZNE

Trudne przypadki kliniczne, znaczne braki kostne wymagajace wszczepienia specjalnych implantow jarzmowych w polaczeniu z implantami tradycyjnymi + przykrecenie mostu z zębami tego samego dnia.

od 53 000 do 66 000 zł

EXTRA MAXILLA

Braki kostne uniemożliwiajace rehabilitację za pomocą tradycyjnych implantów. Zastosowanie implantów jarzmowych + przykrecenie mostu z zebami tego samego dnia.

od 63 000 do 73 000 zł


Żuchwa

STANDARD

wszczepienie 4 implantów + przykręcenie na stałe protezy z zębami tego samego dnia

od 26 000 do 35 000 złHIGH SKILL

Bardziej zaawansowany zabieg chirurgiczny, wymagający często wszczepienia specjalnych lub dodatkowych implantów + przykręcenie na stałe mostu z zębami tego samego dnia.

od 36 000 do 40 000 złPo około 6 miesiącach ostateczny most MALO BRIDGE - od 13 000 zł

Ostateczna cena jest uzależniona od stopnia trudności i zostaje podana po zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu przez Dr Paulo Malo na podstawie tomografii – umów się na konsultację.
Cena zabiegów wykonywanych osobiście przez DR PAULO MALO jest wyższa o 33%. Napisz do nas a otrzymasz termin konsultacji kwalifikacyjnej.

Koszt pełnej konsultacji wraz z tomografią komputerową - 550 zł

Metamorfozy