Do naszego zespołu należą specjaliści wielu dziedzin m.in. chirurgii, implantologii stomatologii czy protetyki. Szerokie kompetencje personelu kliniki pozwalają świadczyć usługi kompleksowo i na najwyższym poziomie.


dr n med. Andrzej Sankowski


Specjalność: Chirurgia plastyczna

Lekarz z ponad 50-letnim doświadczeniem. Pracował m.in. jako nauczyciel akademicki na Akademii Medycznej i prowadził oddział chirurgii plastycznej w Szpitalu przy ul. Banacha. Od 20 lat prowadzi jedną z najlepszych klinik chirurgii plastycznej w Polsce.

W swojej pracy stosuje ściśle określone metody operacyjne i wysokie standardy postępowania, aby zapewnić pacjentom bezpieczeństwo i szybki powrót do zdrowia. Oferuje szeroki wachlarz usług od stosunkowo prostych zabiegów po te najbardziej skomplikowane.lek. stom. Monika Szymańska


Specjalność: Stomatologia zachowawcza

Ukończyła w 1996 r. Akademię Medyczną w Białymstoku. W Klinice S. Szymański pracuje od 1998 roku.

Uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach specjalistycznych w wykładowców krajowych i zagranicznych. Szkolenia i kursy dotyczyły m.in. stomatologii estetycznej, endodoncji i implantoprotetyki. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w codziennej pracy.lek. stomatolog Leszek Czapliński


Specjalność: Specjalista chirurgii szczękowej

...lek. stom. Renata Dąbek-Kulikowska


Specjalność: Stomatologia zachowawcza, protetyka, endodoncja.

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. W NZOZ Szymański pracuje od 1999 r. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, protetyką oraz endodoncją.

Z pasją i zaangażowaniem rozpoczyna każdy dzień pracy. Swoje umiejętności i wiedzę doskonali podczas licznych kursów i szkoleń.lek. stom. Beata Szymczak


Specjalność: Stomatologia zachowawcza. Chirurgia stomatologiczna.

Z urodzenia jest olsztynianką. Studia medyczne zakończyła z wyróżnieniem w 1998 r. na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Podczas 18-letniej praktyki stomatologicznej uczestniczyła w wielu kursach i konferencjach z zakresu stomatologii zachowawczej, pedodoncji, protetyki stomatologicznej, a także medycyny estetycznej.

Od 3 lat pracuję w Centrum Medycznym, gdzie zajmuję się głównie zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej, która stała się jej pasją. Do pacjentów podchodzi z uśmiechem i humorem, bo zdaje sobie sprawę ze stresu, jaki wywołuje wizyta w gabinecie stomatologicznym.
lek. stom. Dorota Juśkiewicz


Specjalność: Ortodoncja

Posiada wieloletnie doświadczenie w ortodoncji. Brała udział w wielu szkoleniach i konferencjach, dzięki czemu posiada aktualną wiedzę i stosuje najnowsze techniki leczenia.

Leczy wady zgryzu zarówno u dzieci, jak i dorosłych. W ofercie znajdują się różnego rodzaju aparaty stałe i zdejmowane. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu.dr n. med. Sławomir Piotrowski


Specjalność: Specjalista z laryngologii.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, rocznik 1983. Specjalista z zakresu chorób uszu, nosa, gardła i krtani. Uzyskał tytuł dr. nauk medycznych na podstawie rozprawy pt." Powikłania późne po operacyjnym leczeniu przerzutów nowotworów do układu chłonnego szyi."

Wykonuje zabiegi diagnostyczne i leczenie krtani w znieczuleniu ogólny w tzw. zestawie do mikrochirurgi Kleinsassera. Ponadto przeprowadza operacje migdałka III-go, migdałków bocznych, nacięcia błon bębenkowych, operacje zatok czołowych, szczękowych, polipów nosa.dr Paweł Lech


Specjalność: Chirurgiczne leczenie otyłości patologicznej.

Ukończyłem Akademię Medyczną w Lublinie, obecnie jestem Asystentem w Klinice Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej Uniwersytetu Warmińśko-Mazurskiego w Olsztynie. W 2015 roku uzyskałem tytuł Specjalisty Chirurgii Ogólnej. Moje główne zainteresowania chirurgiczne skupiają się obecnie wokół epidemii XXI wieku jaką jest otyłość patologiczna. Zajmuję się na co dzień chirurgicznym leczeniem otyłości patologicznej.

Jestem członkiem IFSO (The International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders); EAES (European Association for Endoscopic Surgery and other Interventional Techniques) oraz TChP (Towarzystwo Chirurgów Polskich).

Odbyłem liczne staże zagraniczne i szkolenia międzynarodowe: Cleveland (USA) Bonn, Hamburg (Niemcy), Elancourt (Francja), Madryt (Hiszpania), Tel Aviv (Izrael). Każdego roku biorę udział w Światowym Kongresie Chirurgicznego Leczenia Otyłości- IFSO: Wiedeń, Stambuł, Hamburg, New Delhi, Praga, Ateny. Jestem autorem wielu prac naukowych i wystąpień zjazdowych głównie z zakresu chirurgii metabolicznej.

Pracownik rejestracji medycznej

Aleksandra Daszczuk

Pracownik rejestracji medycznej

Emilia Sosnowska

Dyplomowana asystentka stomatologiczna

Ewa Szymańska

Dyplomowana pielęgniarka

Regina Cydzik

Dyplomowana asystentka stomatologiczna

Beata Łagódka

Dyplomowana asystentka stomatologiczna

Agata Pollakowska

Spec. pielęgniarstwa anestezjologicznego

Krystyna Tyszewska

Zespół protetyczny


Katarzyna Daszczuk

Elżbieta Szymańska